O Nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wizjonerami z innowacyjnymi pomysłami na najwyższej jakości rozwiązania informatyczne.

Jesteśmy wizjonerami z innowacyjnymi pomysłami na najwyższej jakości rozwiązania informatyczne. Od lat projektujemy systemy automatycznej identyfikacji i jesteśmy zaufanymi partnerami największych firm w Polsce i na świecie, ciesząc się wśród nich opinią profesjonalnego, nowoczesnego i godnego zaufania przedsiębiorstwa informatycznego, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jako pasjonaci działamy tak, by nasze projekty usprawniały procesy zachodzące w firmach, automatyzowały je oraz czyniły bardziej wydajnymi.

Słuchamy naszych klientów i we współpracy z nimi, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, tworzymy rozwiązania szyte na miarę i w pełni odpowiadające ich potrzebom. Kompleksowo otaczamy naszych kontrahentów profesjonalną opieką serwisową, w oparciu o rozległą wiedzę i praktykę naszych specjalistów.

Naszym priorytetem jest rozwój - zarówno nasz jak i naszych partnerów, których wspieramy w procesie doskonalenia, tworząc aplikacje dostosowane do profilu ich działalności, a co za tym idzie - pozwalające na zoptymalizowanie wszystkich obszarów w firmie przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładów finansowych.

Służymy fachową wiedzą na tematy dotyczące informatyzacji i automatyzacji przedsiębiorstw oraz inspirujemy się najnowszymi trendami, dzięki czemu nasze projekty tworzone są przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, a my cieszymy się mianem pionierów w zakresie rozwiązań informatycznych na polskim rynku.

HDF Software sp. z o.o.

page2_img1